GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Jultallrikar 13925411
nr 1392 5411
Jultallrikar
4 delar, med ett glas. Diameter: 18,5-25 cm
Kondition: glaset med fotnagg, tallrikarna ngt krackelerade
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:09:30
150 kr